O kapele

skupina

Jsme mladá parta lidí, která se začala formovat asi před 2 lety. Zakládající členové jsou Láďa Stratil, kterému neřekne nikdo jinak než Genta a je to právě on, který hraje na kytaru a zpívá. Pod přezdívkou Chrasťa se skrývá bubeník Tomáš Chrastina, který začal hrát se vznikem této kapely a jako třetím zakládajícím členem je Martin "Válec" Valenta - kytarista.
Tito členové se shodli, že se budeme jmenovat Neřeš.

Původního basistu Martina Jakubce vystřídal Ondra Horák zvaný Wary. Začínajícím zpěvákem byl Martin Ančinec, který asi po roce z kapely odešel.
O poslední přírůstek v kapele se postaral Marin, který přivedl zpěvačku
Lucku Bartošíkovou - ozdobu naší kapely.

Začínali jsme s písněmi jiných kapel, ale později jsme od nich upustili a začali jsme se soustředit hlavně na vlastní tvorbu. Texty převážně tvoříme všichni, ale ty nejchytlavější písně stvořil Martin s Luckou. Aby měly naše písně hlavu a patu tvoří do nich hudbu hlavně Láďa, ale každý z nás má v písničkách kousek svého umění.

Zázemí nám tvoří Opatovice, kde se zároveň nachází naše zkušebna.
Z Opatovic také pochází většina kapely (Martin, Láďa, Lucka) Tomáš pochází
z Rakova a Ondra bydlí v nedalekém Rouském. Všechny tyto obce nám umožnily se dostat do podvědomí lidí z našeho okolí tím, že jsme mohli vystupovat na jimi pořádaných akcích. Děkujeme všem co nás budou podporovat a my se jim to budeme snažit vracet svým výkonem na koncertech.

(c) webmaestro 2008